16M
Teslim Edilen Paket
130%
Hassas Ürün
20
Yıllık Deneyim
134
Profesyonel Çalışan

Teslimatı Hızlı ve Basit Hale Getiriyoruz!

Türkiye genelinde her noktada siz değerli iş ortaklarımızın satışlarını hızlandırmak amacı ile profesyonel kadro yapımızla zamanında güvenli teslimatlar yapmaktayız. Gönderilerinizi en kısa sürede ulaştırmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak şirketinizin çalışmalarına önemli katkılarda bulunmak ilk hedefimizdir. Geniş araç filomuz ile hijyen kurallarına uygun şekilde teslimat gerçekleştiriyor, şirketinize pozitif teslimat profili oluşturuyoruz… Zamanında ve güvenli teslimatlar ile iş ortaklarımızı büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.

Geniş Araç Filosu

Türkiye genelinde iş ortaklarımızın gönderisine uygun geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Hızlı Teslimat

Tüm teslimat hizmetlerimiz Ata Expres özel yazılımı ile tam zamanında teslim edilir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri taleplerine 7/24 anında cevap eksiksiz ve hızlı teslimat yaparak iş ortaklarımıza müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Hakkımızda

20 Yıllık kargo deneyimini, 2018 yılında kurmuş olduğumuz Ata Expres hızlı ve güvenli teslimat ilkesi ile sürdürmekteyiz. İş ortaklarımızın sabit bir sistem üzerinden değil geliştirilebilir, yüksek müşteri memnuniyeti ve  günümüz teknolijisine uygun yazılım sistemi ile yönetilir çözüm odaklı teslimatlar yapmaktadır.

 

Kurumsal iş ortaklarımızın e-ticaret gönderileri, online market ve e-mağza gönderilerini perakende teslimat yapmaktadır.

 

Geniş araç filomuz ile Türkiye ve Avrupa’da her noktada siz değerli iş ortaklarımıza çözüm odaklı çalışmalar sunarak, Müşterilerinin gönderilerini planlar, minimum sürede teslimat noktalarına hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

 

Sunduğumuz bu hizmetleri; zamanında , çözüm odaklı personeller , ekonomik, raporlanabilir, özel yazılım ile hızlı ve güvenli teslimat yaparak siz değerli iş ortaklarımızı büyük bir iş yükünden kurtarmak hedefinde ve çalışmalarınıza en uygun profili oluşturmaktır.

 

Hızlı ve Güvenli teslimatlarla markanıza değer katmak en büyük hedefimizdir.  

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN
Lütfen bizimle ileitşime geçiniz...